Rochie lunga verde din lycra cu strasuri si fronseu pe talie

Acest produs nu mai face parte din oferta magazinului.

Rochie lunga verde din lycra cu strasuri si fronseu pe talie face parte din categoria Rochii de ocazie si reflecta stilul caracteristic al brandului . Comanda online rochii lungi verzi cu crapatura pe picior cu strasuri si completeaza-ti tinutele de ocazie in acest sezon.

Producator: | Categorie: Rochii de ocazie
Lungime: lungi | Stil: rochii cu crapatura pe picior
Culoare: rochii verzi | Material: din lycra

Cod: 1381540 | Magazin: dyfashion.ro
Detalii: cu maneci lungi cu strasuri

Despre produs:

Rochie lunga verde din lycra cu strasuri si fronseu pe talie Rochie lunga de ocazie din lycra cu strasuri si fronseu pe talie.  Are decolteu pe o parte, o maneca lunga, o bretea cu strasuri si croi mulat cu crapatura pe picior.    Rochie lunga Decolteu pe o parte Cupe la bust O maneca lunga Croi conic Crapatura pe picior Captusita pe interior Inchidere cu fermoar la spate Material: Lycra Compozitie: 96% Poliester, 4% Lycra   Fotomodelul poartă mărimea:  S  | Înălțime:  173 cm   Fiecare produs este măsurat individual. Te rugăm să consulți ghidul  de mărimi pentru alegerea corectă a mărimii!

Rochiile verzi cu crapatura pe picior sunt alegerea perfecta atunci cand iti doresti tinute de ocazie lungi care sa imbine feminitatea cu rafinamentul. Modelele de rochii realizate din lycra si cu maneci lungi aduc un aer sofisticat garderobei de sezon.

Rochiile lungi verzi cu strasuri te ajuta sa iesi in evidenta la orice eveniment. Designurile semnate sunt definite de croieli cu crapatura pe picior si materiale premium din lycra transformand rochiile lungi in piese spectaculoase de ocazie. Alege rochii verzi cu crapatura pe picior online si te bucuri de un mix echilibrat de stil, confort si versatilitate, evidentiat de aplicatii cu strasuri si cu maneci lungi.